Body regeneration shot

Innowacyjny zabieg regenerujący na każdą porę roku

Wyglądaj pięknie niezależnie od pory dnia… i roku. Odkryj nasz wyjątkowy zabieg Body Regeneration Shot, który dzięki nowatorskim rozwiązaniom wspomaga odnowę powierzchni skóry, niwelując jej niedoskonałości i aktywując procesy komórkowe. Masaż pilingujący z kwasem laktobionowym (PHA) i pyłem wulkanicznym nadaje skórze gładkość i aksamitność, przygotowując ją do aktywnej pielęgnacji. Ampułki z kompleksem Bodyrenew poprawiają stan macierzy międzykomórkowej i zwiększają jej sprężystość. Masaż ciepłymi, szlachetnymi olejami kondycjonującymi nawilża i odżywia skórę. Zwieńczeniem zabiegu jest aplikacja aromatycznego kremu o bogatej konsystencji i intrygującej nucie zapachowej. Wszystko to sprawia, że skóra odzyskuje zmysłową gładkość i miękkość.
Zabieg daje spektakularne efekty już po jednym zastosowaniu. Może też być stosowany w serii, w zależności od potrzeb skóry. Polecamy do pielęgnacji skóry o każdej porze roku.

Do skóry:

szorstkiej i przesuszonej,
wymagającej regeneracji i rewitalizacji,
wymagającej nawilżenia, wygładzenia, ujędrnienia,
w każdym wieku, również z objawami upływu czasu.

Efekty widoczne po zabiegu:

natychmiastowa regeneracja struktury skóry,
aksamitne wygładzenie i jedwabisty blask skóry,
skóra wydaje się młodsza,
wspaniale pachnące, atrakcyjne i zregenerowane ciało.

Czas trwania zabiegu: od 1,5h do 2h

Zwróć uwagę na:
Aby potrzymać efekty zabiegu, wskazane jest zastosowanie kosmetyków z seri Body Regeneration Shot – o szczegóły zapytaj w salonie.