Body de lux

Body de lux

Zadbaj o luksus jędrności i atrakcyjnych kształtów…

Tak jak każda kobieta, bez względu na wiek, chcesz atrakcyjnie wyglądać i czuć się młodo. A może Twoja osłabiona ciążą lub odchudzaniem skóra potrzebuje solidnego wzmocnienia? Z myślą o takich potrzebach powstała ekskluzywna, intensywnie ujędrniająca i kształtująca ciało pielęgnacja, która zapewnia jednocześnie szybki efekt regeneracji i długotrwały efekt liftingu. Ujędrnia, wzmacnia, przywraca skórze elastyczność i sprężystość. Poczujesz się wyjątkowo.

W celu uzyskania maksymalnych i długotrwałych efektów zabiegi polecam w indywidualnie ustalonej serii. Zabieg można wykonać także jednorazowo, dla natychmiastowej poprawy kondycji skóry. Zabiegu nie można przeprowadzać w okresie ciąży i karmienia piersią.

Efekty widoczne po jednym zabiegu:

  • wygładzona, aksamitna w dotyku skóra,
  • kompleksowo zregenerowana i uelastyczniona,
  • bardziej jędrna i doskonale nawilżona.

Efekty widoczne po serii zabiegu:

  • widoczne ujędrnienie i wzmocnienie skóry,
  • intensywna regeneracja,
  • przywrócona elastyczność i sprężystość skóry.

Przebieg zabiegu:

Na dobry początek oczyszczanie, czyli peeling ciała. Potem nałożenie maski ALGAMARINA, zawierającej pochodzące z Bretanii algi brązowe, lub Aktywnego błota organicznego. Przed kończącym zabieg ujędrniającym masażem z kremem RE-KONSTRUKTOR lub olejem ALGAMARINA następuje wmasowanie ampułki o działaniu ujędrniającym i uelastyczniającym skórę.

Czas:1,5h- wersja bez masażu

Czas:2,5h- wersja z 1h masażem